Cześć!

Zgłoś się na praktyki do TTMS.
Wystarczy, że wypełnisz szybki formularz:

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Transition Technologies - Manged Services Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Pawiej 55, wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Dane mogą być udostępniane innym podmiotom z Grupy Transition Technologies to jest Transition Technologies S. A., Transition Technologies PSC Sp. z o.o., Transition Technologies - Advanced Solutions Sp. z o.o., lub Promison Sp. z o.o.

Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że ich niepodanie uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdej chwili wycofana. W tym celu należy wysłać na adres mailowy: praktyki@ttms.pl wiadomość o treści: "Wycofuję zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych" wraz z podpisem składającym się z imienia i nazwiska danej osoby.

This page uses cookie files in statistical, advertising and functional purposes. You can accept the cookie files or disable them in browser settings.